Od 20.XII.2020 do 27.XII.2020 r.

20.XII   -  4 NIEDZIELA ADWENTU

7.30  Za++ Martę i Eryka Ulbrich++ Katarzynę, Wiktora Wicik oraz Wiktora Gajdzik. Rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz dusze z pokrewieństwa Dydak, Ulbrich i Wicik.

11.15 Za parafian.

Kolekta : na potrzeby parafii.

21.XII PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Irenę Szlęzak w rocznicę śmierci, rodziców Marię i Jana. Za+ Rudolfa Szlęzak i zmarłych z pokrewieństwa Szlęzak, Raszplewicz i dusze opuszczone.

22.XII WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za++ Martę i Jadwigę Kucia, rodziców Bertę, Wiktora Kucia++ Wiktorię, Joannę, Antoniego Szołtysik+ Rozalię Gawron++ Adama i Józefa Gosek+ Jana Pabich+ Wincentego Hermasz i dusze opuszczone.

23XII ŚRODA Dzień powszedni

17.00 Za++ rodziców Agnieszkę, Piotra Gajdzik i zmarłego Helmuta Malik.

24.XII CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za ++ zalecanych.

24.00 Do Dzieciątka Jezus o Boże błogosławieństwo dla całej parafii.

25.XII PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

7.30 Do Dzieciątka Jezus w intencji starszych i chorych parafian.

9.20 Do Dzieciątka Jezus w intencji naszej parafii.

11.15 Do Dzieciątka Jezus w intencji wszystkich rodzin naszej parafii.

26.XII SOBOTA ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA pierwszego męczennika

7.30 Za++ męża Piotra Wicik, rodziców Jadwigę i Józefa, cztery siostry, dwóch braci, bratowe, szwagrów. Za+ siostrzeńca Jerzego Antas, jego rodziców Elżbietę i Jana. Za++ Marię i Pawła Bensz, czterech synów, synowe, córkę Hildegardę i Annę. Za++ z rodziny Bensz i Wicik.

11.15 Za dusze śp. Floriana i Frranciszkę Wilczok ich rodziców i rodzeństwo++ Ernesta i Genowefę Molka ++ Cezarego, Józefę Adama Włodzimierza Józiak++ Annę, Stanisława, Ilonę Woźnicką+ Katarzynę Erbert+ Janusza Jasak oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Kolekta : na Wydział Teologiczny.

27.XII   -  NIEDZIELA ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA,MARYI I JÓZEFA

7.30  Za++ Ritę von Schwarzenhorn, jej siostrę Joannę, brata Rudolfa, szwagra Antoniego ich rodziców oraz za ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

11.15 Za ++ Anielę i Lucjana Jakubek, Marię i Stanisława Szczepanek, syna Tadeusza, za++ z rodziny Jakubek, Białas i dusze opuszczone.

Kolekta : na potrzeby parafii.