Od 20.VI.2021 do 27.VI.2021 r.

 

 20.VI  12 NIEDZIELA ZWYKŁA 

7.30 Za++ Pawła Fryc, żonę Annę, synów Rajmunda, Ryszarda+ Almę Fryc, rodziców Emilię, Józefa Kucia++ Marię, Stefana Dudek, córkę Teresę z mężem oraz dusze opuszczone.

11.15 Za++ rodziców Marię i Pawła Tomala++ Lidię i Czesława Mierzwa, dziadków z obu stron. Za+ Irenę Mierzwa, Jerzego Stańczak oraz dusze zmarłych z pokrewieństwa.

 

Kolekta : na potrzeby naszej parafii.

 

21.VI PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak.

17.00 Za+ Wiktora Mucha z okazji urodzin od rodziny i Klaudii. 

 

22. VI  WTOREK Dzień powszedni 

8.00 Do Boże opatrzności, MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Artura Rorbek z okazji urodzin.

 

23.VI ŚRODA Dzień powszedni

8.00  Za parafian.

 

24.VI CZWARTEK Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

8.00 Za++ babcię Emmę Suk w rocznicę śmierci, mężów Piotra i Bronisława, ich dzieci Gertrudę, Różę, Wiktora, Franciszka++ zięciów synową Joannę, wnuka Reincholda, wnuczkę Zofię oraz dusze ++ z rodzin Nitka, Strzelczyk, Musialik i dusze w czyśćcu cierpiące. 

 

25.VI PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Alfreda, Zofię Antończyk dziadków z obu stron. Za++ Krystynę, Bronisławę, Andrzeja Morawiec++ Józefę, Adama Niekowal i dusze opuszczone.

 

26.VI SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za ++ Franciszka, Bronisławę, Ludwika, Alojzego Białas++ Rudolfa Szlęzak, Gertrudę i Serafina Fryc++ Zofię i Maksymiliana Wicik++ Annę Rurańską i Małgorzatę Polok. Za dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące. 

 

27.VI  13 NIEDZIELA ZWYKŁA 

7.30 Za ++ rodziców Jana, Gertrudę Szafron, rodziców z obu stron, zięcia Jana Popczyk, Jadwigę Kaczmarczyk, Łucję Koziółek, dusze opuszczone.

11.15 W intencji Marysi Chowaniec przystępującej do I-szej Komunii św.  Jej rodziców, brata i całej rodziny.


Kolekta : na potrzeby naszej parafii.

Script logo