Od 19.VII.2020 do 26.VII.2020 r.

19.VII   -  16 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za Urszulę Malcherczyk w 4-tą rocznicę śmierci + męża Konrada.

11.15  Za++ rodziców Reginę i Stanisława Klimczak+ Ritę Kucia za ich rodziców i rodzeństwo za+ Wincentego Bubała+ Elfrydę,Józefa Pałuska+ Janusza Tutaj+ Bronisława Drygałę, pokrewieństwo: Klimczak, Cogiel, Keller.

Kolekta : na potrzeby parafii.

20.VII PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Zofię Rostek od siostrzenicy Ewy z mężem i dziećmi.

21.VII WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za parafian.

22.VII ŚRODA Święto św. Marii Magdaleny

8.00 Za++ zalecanych przy drodze krzyżowej na tegorocznej pielgrzymce parafialnej w Piekarach.

23.VII CZWARTEK Święto św. Brygidy zak., patronki Europy

08.00 Za parafian.

24.VII PIĄTEK Wspomnienie św. Kingi dz.

17.00 Do Boskiej Opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla Małgorzaty Keller z okazji 70-tych urodzin oraz Bożą opiekę dla całej rodziny. TD

25.VI SOBOTA Święto św. Jakuba Apostoła

8.00 Za+ Dominika Gałuszka ++ Rozalię, Franciszka Gałuszka+ Ernesta Bubała dusze w czyśćcu cierpiące.

26.VII   -  17 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za mamę Cecylie Pyrek w I-szą rocznicę śmierci, ojca Jana, Brata Krzysztofa dusze opuszczone.

11.15  Za++ rodziców Marię i Pawła Tomala++ Lidię i Czesława Mierzwa, dziadków z obu stron, za+ Irenę Mierzwa+ Jerzego Stańczak oraz dusze zmarłych z pokrewieństwa.

Kolekta : na potrzeby parafii.