Od 19.IV.2020 do 26.IV.2020 r.

 

 19.IV 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIE BOŻEGO

7.30 Za+ Henryka Stalmach, syna Mariana, wnuka Krzysztofa, za++ rodziców z obu stron, za+ Mirosława Surygałę oraz dusze opuszczone.

11.15 Za++ rodziców Stanisława i Reginę Klimczak+ Ritę Kucia, za ich rodziców i rodzeństwo, za+ Wincentego Bubała++ Elfrydę Józefa Pałuska+ Jana Tutaj+ Bronisława Drygałę, pokrewieństwo Klimczak, Cogiel, Keller.

 

20.IV PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za parafian.

 

21.IV WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za ++ Teodora, Jerzego, Andrzeja, Marię Pogorzałek++ Agnieszkę, Helenę, Mikołaja Korfanty+ Mikołaja Michalski+ Krystynę Majnusz++ Annę, Maksymiliana, Konrada Heppner++ Cecylię, Wacława Kępiński oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

22.IV ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za++ rodziców Władysławę, Eugeniusza Łobodzińskich, ojca Wincentego Keler, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

23.IV CZWARTEK Uroczystość św. Wojciecha bpa i męczennika Głównego patrona Polski

8.00 Za parafian.

 

24.IV PIĄTEK Dzień Powszedni

17.00 Za++ Antoniego i Joannę Macha ich rodziców i rodzeństwo oraz  za++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone. 

 

25.IV SOBOTA ŚW. MARKA EWANGELISTY

8.00 Za+ męża, tatę i dziadka Jana Popczyk w I-szą rocznicę śmierci. Jego rodziców Różę i Józefa Popczyk, dziadków z obu stron i dusze opuszczone.

 

26.IV 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 

7.30 Za++ Pawła, Wiktorię, Michała Malcherczyk++ Bronisławę, Teodora Polok++ Zofię, Franciszka Wicik+ Ernesta Bubała+ Antoniego Gawron+ Urszulę, Konrada Malcherczyk++ Dominika, Edeltraudę Molka i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

11.15 Do Boskiej Opatrzności i MB Wniebowziętej i Ojca Świętego Jana Pawła II z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo dla Teresy i Mariana Lech z okazji 50-tej rocznicy ślubu oraz opiekę Bożą dla całej rodziny - TD 

Script logo