Od 19.I.2020 do 26.I.2020 r.

19.I  NIEDZIELA  - 2 niedziela zwykła

7.30 Za parafian.

11.15 Za wszystkie Babcie i Dziadków w naszej parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji dnia babci i dziadka.

Kolekta przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

20. I PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i  potrzebne łaski w pewnej intencji.

21. I WTOREK  Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.

8.00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny Rduch, Klimkiewicz.

22.I. ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Do Bożego Miłosierdzia za ++ z rodziny Rduch, Klimkiewicz.

23.I CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za+ Irenę Niedbała w rocznicę śmierci++ Stefanię, Tadeusza Stępień++ Marię, Augustyna Paszek++ Agnieszkę, Edwarda Wichary++ Jana, Martę, Agnieszkę Paszek++ Pawła, Marię Mościński++Emilię, Henryka Przyklink++ Apolonię, Jana Stępień i pokrewieństwo.

24.I PIĄTEK Wspomnienie św. Franciszka Salezego bpa i dK

17.00 Za+ mamę Wiesławę Dalig w 10-tą rocznicę śmierci.

25.I SOBOTA Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

8.00 Za+ Krystynę Zalewską w 10-tą rocznicę śmierci jej męża Władysława++ Wiktorię i Józefa Hosz oraz pokrewieństwo w obu stron.

26.I  NIEDZIELA  - 3 niedziela zwykła

7.30 Za+ teścia Józefa Popczyk w rocznicę śmierci, teściową Różę, męża Jana, za ++ dziadków Nitka, Białas, Szafron, Gajdzik, za dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za + ks. kan. Wilhelma Kopiec w rocznicę urodzin, jego gospodynię Elfrydę Machura++ dobrodziejów naszego kościoła, dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące – Msza św. ofiarowana od parafian.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.