Od 19 VI 2022 do 26 VI 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 12 niedzielą zwykłą w liturgii Kościoła.

1. W piątek 24.VI obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. Kolekta dzisiejszej jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na Stolicę Apostolską – Świętopietrze Serdeczne Bóg zapłać wszelkie za złożone ofiary.

1. W przyszłą niedzielę o godz. 11.15 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Z tej okazji zapraszam nauczycieli i katechetów oraz dzieci z rodzicami. Po mszy św. zostanie poświęcona figura Matki Bożej, którą pielgrzymi przywieźli z Medjugorie.

1. W poniedziałek 20.VI o godz. 18.00 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie.

1. Bardzo dziękuję wszystkim parafianom za liczny udział w uroczystościach Bożego Ciała. Szczególnie Bóg zapłać składam parafianom zaangażowanym w przygotowanie ołtarzy. Dziękuję Paniom i Panom za udział w strojach regionalnych, dziękuję za przygotowanie tych strojów. Bardzo dziękuję za przystrojenie domów podczas procesji. Boże Ciało jest szczególną okazją by oddać cześć Jezusowi Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie.

1. Bóg zapłać Zakonowi Maltańskiemu za przygotowanie i prowadzenie festynu. Bóg zapłać Panom za prace wykonane przy wejściu praz przy oknach naszego kościoła.

1. W niedzielę 26.VI zapraszam parafian na Apel Jasnogórski i nocne czuwanie na Jasnej Górze. Zapisy na wyjazd autokarem w parafii św. Jana Sarkandra w Bańgowie.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Parafianom życzymy dobrej niedzieli, oraz spokojnego

i  błogosławionego tygodnia+