Od 18 XII 2022 do 26 XII 2022 r.

18.12  4 NIEDZIELA ADWENTU

7.30  Za + mamę Irenę Hering w rocznicę śmierci, męża Pawła, rodziców i rodzeństwo z obu stron, za ++ z rodziny Hering, Macha Mazurek, Lech oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za ++ rodziców Marię i Michała Bartos, dziadków Agnieszkę i Józefa Bartos, Zofię i Stanisława Majcher oraz Ludwikę Gajdzik.

Kolekta : na potrzeby Parafii

19.12 PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 RORATY Za duszę++ Marty, Eryka Ulbrich, Katarzyny, Wiktora Wicik, Wiktora Gajdzik, za ++ z pokrewieństwa Dydak, Ulbrich, Wicik.

20.12 WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za ++ Agnieszkę, Helenę, Mikołaja Korfanty, Mikołaja Michalski, Sonię, Teodora, Jerzego Pogorzałek, Krystynę Majnusz oraz dusze w czyśćcu cierpiące

21.12 ŚRODA Dzień powszedni

17.00 RORATY Za++ męża Piotra Wicik, rodziców i rodzeństwo z obu stron, za siostrzeńca Jerzego Antas, jego rodziców Elżbietę i Jana, za ++ z rodziny Bensz i Wicik.

22.12 CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ Agnieszkę, Piotra Gajdzik++ Pawła, Martę Gajdzik, córkę Martę++ Jana, Marię Domogalski i Helmuta Malik

23.12 PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 RORATY Za++ Gertrudę Gajdzik w II rocznicę śmierci, męża Emila, Gertrudę, Ignacego Gajdzik, Helenę, Henryka Warwas, Jadwigę, Emila, Jana, Ludwika Bubała, za dusze w czyśćcu cierpiące.

24.12 SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za+ Genowefę Kubisz, męża Stanisława, rodziców i rodzeństwo z obu stron.

24.00 PASTERKA Do Dzieciątka Jezus w intencji całej naszej parafii.

Kolekta: Na Fundusz Obrony Życia

25.12  NIEDZIELA  - UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO