Od 18 IX 2022 do 25 IX 2022 r.

18.09  25 - NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za++ Joannę i Antoniego Macha, ich rodziców i rodzeństwo
oraz ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15   W intencji Klary Indyka w pierwszą rocznicę urodzin, o zdrowie, opiekę Anioła Stróża oraz o błogosławieństwo Boże dla Klary, jej siostry Agaty, rodziców i chrzestnych.

Kolekta : na Wydział Teologiczny UŚ.

19.09 PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Gertrudę, Serafina Fryc, rodziców z obu stron, Jerzego Wójcik, Mariana Sladek+ Alojzego, Ludwika Białas, Rudolfa Szlęzak+ Zofię, Maksymiliana Wicik+ Annę Rurańską  i dusze w czyśćcu cierpiące.

20.09 WTOREK Wsp. św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.

08.00 Za+ Romana Dyński od sąsiadów i znajomych.

21.09  ŚRODA ŚWIĘTO Św.MATEUSZA, Ap i Ew.

8.00 O łaskę powrotu do zdrowia dla rodziców, szczególnie dla mamy Henryki.

22.09 CZWARTEK Dzień powszedni

8.00  Za++ Mikołaja Michalski , Mikołaja, Agnieszkę, Helenę Korfanty, + Sonie, Teodora, Jerzego Pogorzałek, za + Krystynę Majnusz oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

23.09 PIĄTEK Wsp. Św.Pio z Pietrelciny, prezb.

17.00 Za+ Andrzeja Kościelny w I rocznicę śmierci.

24.09 SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Wincentego, Genowefę Krupanek, Wilhelma, Małgorzatę, Józefa, Stefanię Krupanek, Konrada, Różę Nitka, Piotra, Wiktorię Stalmach, Wincentego, Annę Krupanek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

25.09  26 - NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za ++ Alfonsa, Wiktorię Nitka ich rodziców-rodzeństwo, za++ z pokrewieństwa Nitka – Bubała.

11.15   Przez pośrednictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego oraz błogosławieństwo Boże  dla Ani z ok. urodzin i opiekę Bożą dla całej rodziny.

Kolekta : na potrzeby Parafii.