Od 17 VII 2022 do 24 VII 2022 r.

17.VII 16 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ Urszulę Malcherczyk w VI rocznicę śmierci+ męża Konrada.

11.15 Dziękczynna za posługę kapłańską i proboszczowską w naszej parafii

Kolekta : na potrzeby parafii

18.VII PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Stanisława i Zofię Śmigielskich, ich rodziców i rodzeństwo++ Józefa i Martę Musialik, ich dzieci Stefanię i Jerzego, rodziców i rodzeństwo. Za++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

19.VII WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za+ Rozalię Dzwonkowską od sąsiadów i znajomych.

20.VII ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za parafian

21.VII CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Do bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Aliny i Jarka z okazji rocznicy ślubu oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

22.VII PIĄTEK Święto św. Marii Magdaleny

17.00 W intencji rocznego dziecka Igora Zembrzuskiego oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziców , chrzestnych, dziadków i całej rodziny.

23.VII SOBOTA Święto św. Brygidy, zak., patronki Europy

8.00 Za+ Rozalię Dzwonkowską od sąsiadów i znajomych.

24.VII 17 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ Dominika Gałuszka ++ rodziców, Rozalię i Franciszka+ Ernesta Bubała i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za++ Jana, Cecylię, Krzysztofa Pyrek++ Teodora, Zygmunta Strzelczyk++ dziadków z obu stroni dusze w czyśćcu cierpiące.

Kolekta : na remont kaplicy katedry