Od 16.V.2021 do 23.V.2021 r.

16.V NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7.30 Za++ Janinę i Zbigniewa Dydak, rodziców i rodzeństwo z obu stron. Erwina Hojka, Lidię i Mieczysława Zamora, pokrewieństwo z obu stron oraz dusze opuszczone.

11.15 Za parafian.

15.00 Nabożeństwo majowe.

Kolekta : na potrzeby parafii.

17.V PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Marię Izydorczyk w rocznicę śmierci, męża Edwarda, syna Mariana++ rodziców i rodzeństwo z obu stron+ Gertrudę i Józefa Nitka+ Gerarda Świerk oraz ++ z pokrewieństwa.

17.30 Nabożeństwo majowe.

18. V  WTOREK Dzień powszedni

7.30 Nabożeństwo majowe.

8.00 Za+ Teofila Krupanek od sąsiadów i znajomych.

19.V ŚRODA Dzień powszedni

17.00  Marię, Bolesława, Jana Wilczok+ Marię, Jerzego Strzelczyk+ Teofila Krupanek. Za Jadwigę i Józefa Zagórny. Za++ z pokrewieństwa Strzelczyk, Wilczok, Kucia, Nitka.

17.30 Nabożeństwo majowe

20.V CZWARTEK Dzień powszedni

7.30 Nabożeństwo majowe.

8.00 Za++ Wiktorię, Andrzeja Kołodziej i ich rodziców+ Weronikę, Antoniego Gajdzik+ Jana, Franciszka, Różę Termin.

21.V PIĄTEK Wspomnienie św. Jana Nepomucena prezb. i męcz.

17.00 Za+ Lucynę Szreter od sąsiadów z ul. Łąkowej, Makowej i Porannej.

17.30 Nabożeństwo majowe.

22.V SOBOTA Dzień powszedni

7.30 Nabożeństwo majowe.

8.00 Za++ rodziców  Stefanię, Tadeusza Stępień w rocznicę śmierci, Irenę Niedbała+ Emilię, Henryka Przyklink+ Apolonię, Jana Stępień+ Marię, Augustyna Paszek+ Agnieszkę, Edwarda Wichary+ Jana, Martę, Agnieszkę Paszek+ Pawła, Marię Mościński i pokrewieństwo.

23.V NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7.30 Za+ Feliksa, Agnieszkę Stalmach ich rodziców – rodzeństwo, za ++ z pokrewieństwa.

11.15 W intencji dzieci przystępujących do I-szej Komunii św.

15.00 Nabożeństwo majowe.

Kolekta : na potrzeby archidiecezji.