Od 16.II.2020 do 23.II.2020 r.

16.II 6 NIEDZIELA  zwykła

7.30 Do Bożej opatrzności za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie dla Kazimierza Białas z okazji urodzin oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.15 Za++ Weronikę i Korneliusza Mazurek i rodziców z obu stron, za++ z rodziny Mazurek, Macha, Hering Lech oraz dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.

17.II PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00  Za+ Wacława Ratkiewicz od chrześniaczki z rodziną.

18.II WTOREK  Dzień powszedni

8.00 Do Bożej opatrzności i św. Antoniego z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie w pewnej intencji.

19.II ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za+ Jadwigę Słomianą od sąsiadów i znajomych.

20.II CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za+ Teresę Mościńską, męża Feliksa, córkę Urszulę z mężem, syna Stanisława ++ rodziców z obu stron.

21.II PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Do Bożej opatrzności z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rocznego dziecka Amelii, Rity Rychlewskiej oraz jej rodziców i chrzestnych.

22.II SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za+ męża Alfonsa Białas i jego rodziców + Jerzego Antas, ojca Jana++ Wiktorię, Jana, Pawła Fryc++ Helenę, Maksymiliana Białas++ Magdalenę, Pawła Wicik, oraz za ++ z pokrewieństwa.

23.II NIEDZIELA  - ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA

7.30 Za+ Ignacego Białas w rocznicę śmierci++ Juliannę, Antoniego, Pawła, Rajmunda Gawron++ Julię, Romana, Jerzego Białas++ Urszulę, Adama Białas++ Irenę, Jana Rataj++ Stefanię, Roberta Lubina++ Anielę, Lucjana Jakubek oraz ++ z pokrewieństwa Kucia.

11.15 Za+ Bogusława Majer od żony, córki i syna z rodzinami.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.