Od 16 IV 2023 do 23 IV 2023 r.

16.04  II NIEDZIELA WIELKANOCY MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7.30 Za + Jana Pabich i rodziców, Bertę, Wiktora Kucia, córki Martę i Jadwigę, Wiktorię, Joannę, Antoniego Szołtysik, Adama, Józefa Gosek, Wincentego Hermasz, Rozalię Gawron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Przez pośrednictwo Matki Boskiej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Małgosi w dniu urodzin oraz opiekę dla całej rodziny.

Kolekta:   na potrzeby  Caritas archidiecezji.

17.04 PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00   Za + Eugeniusza Izydorczyk w I-szą rocznicę śmierci.

18.04 WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za + mamę Krystynę Rojek w 20-tą rocznicę  śmierci.

19.04 ŚRODA Dzień powszedni

8.00  Za +Piotra Strzelczyk o radość życia wiecznego – msza św. ofiarowana od przyjaciół i znajomych.

20.04 CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za ++Teodora , Sonię Pogorzałek, ich rodziców, Jerzego Pogorzałek, Krystynę Majnusz oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

21.04 PIĄTEK Dzień powszedni

17.00   Za + Małgorzatę Seget w I-szą rocznicę śmierci.

22.04 SOBOTA Dzień powszedni

8.00  Za ++ rodziców Władysławę Łobodziński w kolejną rocznicę śmierci, jej męża Eugeniusza, Marię, Wincentego Keler, za ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

23.04  III NIEDZIELA WIELKANOCY

7.30   Za + Jarosława Walczak z racji urodzin i imienin od mamy.

11.15  Za + męża Jana Popczyk w 4-tą rocznicę śmierci, teściów Różę i Józefa, szwagra Eugeniusza, Bożenę Rosół i dusze w czyśćcu cierpiące.

Kolekta:   na potrzeby parafii.