Od 15.XI.2020 do 22.XI.2020 r.

15.XI   -  33 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za++ rodziców i dziadków Irenę, Stanisława Dobrzycki++ Genowefę, Stanisława Kubisz.

11.15 Za dusze ++ teściową Różę Popczyk w rocznicę śmierci, teścia Józefa Popczyk, męża Jana Popczyk, za ++ z pokrewieństwa, za+ Bożenę Rosół i dusze opuszczone.

Kolekta : na potrzeby parafii.

16.XI PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

16.30 Różaniec za ++ zalecanych.

17.00 Za+ Zofię Keller. Msza św. ofiarowana od koleżanek i znajomych.

17. XI WTOREK Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak.

8.00 Za+ wszystkich wiernych ++

18.XI ŚRODA Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny dz. i męcz.

8.00 Za+ Ernesta Kiesz.

19.XI CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ Wilhelma Krupanek, żonę Małgorzatę i syna Józefa, Piotra i Wiktorię Stalmach, Wincentego i Annę Krupanek, Marię i Konrada Strzelczyk, Stefanię i Józefa Dziaćko.

20.XI PIĄTEK Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

17.00 Za++ Antoniego, Helenę, Augusta, Herberta, Wernera Gawron, Wiktorię, Michała, Pawła, Urszulę, Konrada Malcherczyk, Zofię, Franciszka Wicik, Ernesta Bubała, Wojciecha Komorowskiego, Irmę, Bolesława Jańczyk.

21.XI SOBOTA Wspomnienie Ofiarowania NMP

7.30 Różaniec za ++ zalecanych.

8.00 Za+ Enresta Bubała jego rodziców, Dominika Gałuszka , Wiktorię, Michała, Pawła, Konrada, Urszulę Malcherczyk, Zofię, Franciszka Wicik, Antoniego Gawron, Wiktorię, Alfonsa Nitka, Elżbietę, Jana Kuchta i dusze w czyśćcu cierpiące.

22.XI   -  NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.30  Za parafian.

11.15 Przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha św., Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rocznego dziecka Patryka Szablickiego, siostry Marceliny, rodziców, chrzestnych oraz całej rodziny.

Kolekta : na potrzeby archidiecezji.