Od 14.VI.2020 do 21.VI.2020 r.

14.VI   - 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ Pawła Wicik, rodziców, Różę i Jana Wicik; Helenę i Feliksa Kuchta; Gerarda, Helenę Antoniego Kuchta, za dusze opuszczone.

11.15 Do Boskiej Opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Natalii Popczyk z okazji 60-tych urodzin oraz opiekę Bożą dla córki z rodziną. TD

Kolekta : na potrzeby parafii.

15.VI PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Do Boskiej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty Łysy z okazji 80-tych urodzin oraz Bożą opiekę dla całej rodziny. TD

16.VI WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za+ Genowefę Powalską w 30-ty dzień po śmierci.

17.VI ŚRODA Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.

8.00 Za+ Hildegardę Gajdzik w rocznicę śmierci, męża Albina ich rodziców i rodzeństwo. Za++ Andrzeja Kołodziej rodziców Helenę, Maksymiliana. Za++ z rodzin Gajdzik, Wieczorek, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.VI CZWARTEK Dzień powszedni

08.00 Za++ Antoniego, Juliannę, Pawła, Rajmunda Gawron+ Ewalda Lipny++ Katarzynę, Antoniego, Annę i Tomasza Kucia oraz dusze opuszczone.

19.VI PIĄTEK UROCZYSTOŚC NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

17.00 Msza św. w intencji Jolanty i Artura Wróblewskich z okazji 35-tej rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze wstawiennictwo MB oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla dzieci i całej rodziny.

20.VI SOBOTA Wspomnienie Niepokalanego serca NMP

8.00 Za+ Adama Gosek w 4-tą rocznicę śmierci oraz ojca Józefa Gosek i dusze opuszczone.

21.VI   - 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha św. dla Natalii Gosek z okazji urodzin oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.15 I – sza Komunia św. Artura Walukiewicz.

Kolekta : na potrzeby parafii.