Od 14 XI 2021 do 21 XI 2021 r.

14.XI 33 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 W intencji służby liturgicznej naszej parafii.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej w intencji ks. proboszcza emeryta Jana Klimzy z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.

Kolekta : na potrzeby parafii.

15.XI PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Stanisława, Irenę, Franciszka, Józefę Dobrzycki++ Wiktorię, Michała, Floriana Białas.

16.XI  WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za ++ zalecanych.

17.XI ŚRODA Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak.

8.00 Za parafian.

18.XI CZWARTEK Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny dz. i męcz.

8.00 Za+ rodziców Jana, Małgorzatę Chmiel ++ z rodziny++ dobrodziejów i przyjaciół.

19.XI PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Antoniego Gawron++ Wiktorię, Michała, Pawła, Urszulę, Konrada Malcherczyk++ Helenę, Augusta, Herberta, Wernera Gawron++ Zofię, Franciszka Wicik+ Ernesta Bubała++ Irmę, Bolesława Jańczyk+ Wojciecha Komorowskiego.

20.XI SOBOTA Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.

8.00 Za++ Wilhelma Krupanek, żonę Małgorzatę i syna Józefa++ Piotra i Wiktorię Stalmach++ Wincentego i Annę Krupanek++ Marię i Konrada Strzelczyk++ Stefanię i Józefa Dziaćko.

21.XI NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.30 Do Miłosierdzia Bożego i dary nieba dla ++ rodziców mamy Marianny w 10-tą rocznicę śmierci, ojca Alojza Krupanek, ich syna Romana, synową Urszulę, za++ Annę, Wincentego Krupanek++ Katarzynę, Wiktora Wicik, za++z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za++ Rodziców Katarzynę i Józefa Wojsa ich rodziców i pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Kolekta : na potrzeby archidiecezji.