Od 13.XII.2020 do 20.XII.2020 r.

13.XII   -  3 NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE

7.30  Za+ Konrada Malcherczyk, żonę Urszulę++ rodziców Wiktorię i Michała, siostrę Zofie, brata Pawła, szwagrów Antoniego, Ernesta, Franciszka + Dominika Gałuszka.

11.15 Za parafian.

Kolekta : na potrzeby parafii.

14.XII PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Jana od Krzyża pezb. I dK

17.00 Do miłosierdzia Bożego za + mamę, babcię i siostrę Małgorzatę Budzińską.

15.XII WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za++ zalecanych.

16.XII ŚRODA Dzień powszedni

17.00 Za++ Marię, Jerzego Strzelczyk ich rodziców i rodzeństwo++ Mikołaja, Gertrudę Krupanek++ Agnieszkę, Ignacego Bubała+ Emilię Jacheć+ Antoniego Gajdzik za ++ z rodziny Krupanek, Nitka, Strzelczyk, Wicik.

17.XII CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za + mamę Irenę Hering w rocznicę śmierci, męża Pawła rodziców i rodzeństwo z obu stron. Za++ z rodziny Hering, Macha, Mazurek, Lech oraz dusze opuszczone.

18.XII PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Irenę Jankowską w rocznicę śmierci, ojca Jerzego, za++ z pokrewieństwa.

19.XII SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za+ Agnieszkę, Helenę, Mikołaja Korfanty+ Mikołaja Michalski++ Teodora, Jerzego, Andrzeja, Marię Pogorzałek+ Krystynę Majnusz+ Annę, Maksymiliana, Konrada Heppner++ Cecylię, Wacława Kępiński oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

20.XII   -  4 NIEDZIELA ADWENTU

7.30  Za++ Martę i Eryka Ulbrich++ Katarzynę, Wiktora Wicik oraz Wiktora Gajdzik. Rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz dusze z pokrewieństwa Dydak, Ulbrich i Wicik.

11.15 Za parafian.

Kolekta : na potrzeby parafii.