Od 13.VI.2021 do 20.VI.2021 r.

 

 13.VI  11 NIEDZIELA ZWYKŁA 

7.30 Za++ Pawła Wicik rodziców Różę i Jana Wicik++ Helenę, Feliksa Kuchta++ Gerarda, Helenę, Antoniego Kuchta za dusze opuszczone.

11.15 W intencji czcicieli MB Fatimskiej i ich rodzin.

15.00 Nabożeństwo Fatimskie.

 

Kolekta : na potrzeby naszej parafii.

 

14.VI PONIEDZIAŁEK Wspomnienie bł. Michała Kozala bpa i męcz.

17.00 Za+ Zofię Rostek w I-sza rocznicę śmierci.

 

15. VI  WTOREK Dzień powszedni 

8.00 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Majnusz i Wilczok.

 

16.VI ŚRODA Dzień powszedni

8.00  Za+ Alojzego Korfanty od sąsiadów i znajomych.

 

17.VI CZWARTEK Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.

8.00 Za+ Alojzego Korfanty w 30-ty dzień po śmierci, za+ żonę Różę Korfanty. 

 

18.VI PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Hildegardę, Albina Gajdzik, rodziców z obu stron++ Andrzeja, Maksymiliana, Helenę, Elżbietę Kołodziej+ Józefa Wieczorek za++ z rodzin Wieczorek, Gajdzik, Kołodziej.

 

19.VI SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za dusze ++ Adama Gosek, ojca Józefa, za+ Bertę, Wiktora Kucia, córki Jadwigę i Martę, rodzinę Kraj i dusze opuszczone. 

14.00 Przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej  z prośbą o opiekę Anioła Stróża w intencji Julii Gabryś przystępującej do sakramentu I-szej Komunii św. oraz w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla jej rodziców Bożeny i Tomasza z okazji 25- tej rocznicy ślubu.

 

20.VI  12 NIEDZIELA ZWYKŁA 

7.30 Za++ Pawła Fryc, żonę Annę, synów Rajmunda, Ryszarda+ Almę Fryc, rodziców Emilię, Józefa Kucia++ Marię, Stefana Dudek, córkę Teresę z mężem oraz dusze opuszczone.

11.15 Za++ rodziców Marię i Pawła Tomala++ Lidię i Czesława Mierzwa, dziadków z obu stron. Za+ Irenę Mierzwa, Jerzego Stańczak oraz dusze zmarłych z pokrewieństwa.


Kolekta : na potrzeby naszej parafii.

Script logo