Od 12.IV.2020 do 19.IV.2020 r.

12.IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

7.30 Za parafian.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bartłomieja i Antoniego z okazji urodzin oraz dla całej rodziny.

13.IV PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

7.30 Za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha św. dla Małgorzaty i Denisa z okazji urodzin oraz opiekę Bożą dla całej rodziny.

11.15 Za++ rodziców Agnieszkę, Józefa Bartos++ Marię, Michała Bartos++ Teresę, Kazimierza Miszczyszyn+ Krystynę Folga+ Jana Popczyk++ Weronikę, Wiktorię, Ignacego Gajdzik i dusze opuszczone.

14.IV WTOREK WIELKANOCNY

8.00 Za ++ Adama i Urszulę Białas++ Julię i Romana Białas, synów Jerzego i Ignacego Białas++ Wandę i Józefa Ludziarczyk++ Anielę i Lucjana Jakubek++ Hildegardę i Józefa Szuas oraz ++ z rodziny Białas, Ludziarczyk oraz dusze opuszczone.

15.IV ŚRODA WIELKANOCNA

8.00 Za+ Tadeusza Celarek od chrześniaka Andrzeja z rodziną.

16.IV CZWARTEK WIELKANOCNY

8.00 Za++ Jana Pabich i rodziców Helenę, Władysława+ Józefa Boroń, za++ Bertę, Wiktora Kucia, córki Martę i Jadwigę++ Wiktorię, Joannę, Antoniego Szołtysik+ Wincentego Hermasz+ Rozalię Gawron+ Adama Gosek ojca Józefa oraz dusze w czyśćcu cierpiące i dusze opuszczone.

17.IV PIĄTEK WIELKANOCNY

17.00 Za parafian.

18.IV SOBOTA WIELKANOCNA

8.00 Za++Antoniego, Helenę, Augusta, Herberta, Wernera Gawron++ Wiktorię, Michała, Pawła, Urszulę, Konrada Malcherczyk++ Zofię, Franciszka Wicik+ Ernesta Bubała++ Irmę, Bolesława Jańczyk + Wojciecha Komorowskiego.

19.IV 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 Za+ Henryka Stalmach, syna Mariana, wnuka Krzysztofa, za++ rodziców z obu stron, za+ Mirosława Surygałę oraz dusze opuszczone.

11.15 Za++ rodziców Stanisława i Reginę Klimczak+ Ritę Kucia, za ich rodziców i rodzeństwo, za+ Wincentego Bubała++ Elfrydę Józefa Pałuska+ Jana Tutaj+ Bronisława Drygałę, pokrewieństwo Klimczak, Cogiel, Keller.