Od 09.II.2020 do 16.II.2020 r.

 

 

09.II 5 NIEDZIELA  zwykła

7.30 Za+ męża Władysława Pietrzyk w I-szą rocznicę śmierci.

11.15 Za+ mamę Teresą Miszczyszyn w rocznicę śmierci, męża Kazimierza, siostrę Krystynę Folga. Za++ dziadków Agnieszkę, Józefa Bartos+ Elżbietę, Michała Molka oraz dusze opuszczone.Kolekta przeznaczona na potrzeby archidiecezji.10.II PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Scholastyki, dz.

17.00  Za+ Annę Rurańską w 6-tą rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Maksymiliana Wicik, teściów Juliannę i Pawła Rurański, za wszystkich zmarłych z pokrewieństwa oraz dusze opuszczone.

 

11.II WTOREK  Dzień powszedni

8.00 Za+ mamę Matyldę Morawiec w kolejną rocznicę śmierci, męża Romana, zięcia Wincentego Keler i jego rodziców z prośbą o życie wieczne.

 

12.II ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za+ Jadwigę Słomianą od sąsiadów i znajomych.

 

13.II CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ Urszulę i Adama Białas++ Julię i Romana Białas, synów Jerzego i Ignacego Białas++ Wandę i Józefa Ludziarczyk++ Anielę i Lucjana Jakubek++ Hildegardę i Józefa Szuas oraz ++ z rodziny Białas, Ludziarczk oraz dusze opuszczone.

 

14.II PIĄTEK ŚWIĘTO CYRYLA, MNICHA I METODEGO BISKUPA 

17.00 Za+ Jadwigę Słomianą w 30-ty dzień po śmierci. 

 

15.II SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ rodziców Stanisławę i Czesława Ganszczyk.16.II 6 NIEDZIELA  zwykła

 

7.30 Do Bożej opatrzności za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie dla Kazimierza Białas z okazji urodzin oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.15 Za++ Weronikę i Korneliusza Mazurek i rodziców z obu stron, za++ z rodziny Mazurek, Macha, Hering Lech oraz dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące.


Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.

Script logo