Od 09 IV 2023 do 16 IV 2023 r.

09.04 NIEDZIELA WIELKANOCA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6.00 REZUREKCJA -   Za parafian.

11.15   Za ++ Jana, Gertrudę Szperlich ich rodziców i rodzeństwo, Franciszka, Irenę, Ernestynę, Andrzeja, Mariusza Hojczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.00 Uroczyste Nieszpory Świąteczne

Kolekta:   na potrzeby parafii.

10.04 PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7.30 Za ++ rodziców Irenę i Hilarego Zdebel, chrzestnych Edwarda i Elżbietę, krewnych Jadwigę Zdebel, Barbarę i Henryka Dobrowolskich, za++ dziadków z obu stron, kapłanów, siostry zakonne, dobrodziejów oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za + Bernadetę Korfanty w I-szą rocznicę śmierci.

Kolekta:  wydział teologiczny UŚ i KUL

11.04 WTOREK W OKTWIE WIELKANOCY

8.00 Za ++ Feliksa, Jadwigę Połedniok, córkę Edeltraudę, synową Stefanię, Gerarda Lityński

12.04 ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY

8.00 Za ++ Teofila Krupanek w II-gą rocznicę śmierci, rodziców Mikołaja, Gertrudę Krupanek, Marię, Jerzego Strzelczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

13.04 CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

8.00 Za ++ Antoniego i Joannę Macha, ich rodziców i rodzeństwo oraz za ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

14.04 PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

17.00 Za + Krystynę Majnusz w rocznicę śmierci, za ++ z rodziny Majnusz, Fizia, Silski, Matysiak oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

15.04 SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY

8.00 Za ++ Antoniego Gawron, Helenę, Augusta, Herberta, Wernera, Wiktorię, Michała, Pawła, Urszulę, Konrada Malcherczyk, Zofię, Franciszka Wicik, Jadwigę, Ernesta Bubała, Irmę, Bolesława Jańczyk, Wojciecha Komorowskiego.

16.04  II NIEDZIELA WIELKANOCY MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7.30 Za + Jana Pabich i rodziców, Bertę, Wiktora Kucia, córki Martę i Jadwigę, Wiktorię, Joannę, Antoniego Szołtysik, Adama, Józefa Gosek, Wincentego Hermasz, Rozalię Gawron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15  Przez pośrednictwo Matki Boskiej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Małgosi w dniu urodzin oraz opiekę dla całej rodziny.

15.00 Uroczyste Nieszpory Świąteczne

Kolekta: na potrzeby  Caritas archidiecezji.