Od 08.XI.2020 do 15.XI.2020 r.

08.XI   -  32 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za+ Urszulę Malcherczyk z okazji urodzin od wnuczka Adriana.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej w intencji ks. proboszcza seniora Jana Klimzy z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.

Kolekta : na renowację Katowickiej Katedry.

09.XI PONIEDZIAŁEK Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

16.30 Różaniec za ++ zalecanych.

17.00 Za+ Zofię Rostek od siostrzenicy Wiesławy z dziećmi.

10. XI WTOREK Wspomnienie św. Leona Wielkiego pap. i dK

8.00 Za+ Magdalenę Matysiak w 30-ty dzień po śmierci.

11.XI ŚRODA Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa

9.00 Msza św. w intencji ojczyzny.

12.XI CZWARTEK Wspomnienie św. Jozafata, bp. i męcz.

8.00 Za++ Jadwigę i Martę Kucia, rodziców Bertę, Wiktora Kucia + Jana Pabich+ Wincentego Hermasz++ Wiktorię, Antoniego, Joannę Szołtysik+ Rozalię Gawron+ Adama Gosek, ojca Józefa i dusze w czyśćcu cierpiące.

13.XI PIĄTEK Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski

17.00 Za+ Zofię Keller od koleżanek i znajomych.

14.XI SOBOTA Dzień powszedni

7.15 Różaniec za ++ zalecanych.

8.00 Za++ Andrzeja Morawiec ++ Zofię, Alfreda Antończyk+ Krystynę Borawską++ Różę, Piotra Morawiec. Za++  pokrewieństwa Morawiec, Wicik, Zagórny i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.XI   -  33 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Za++ rodziców i dziadków Irenę, Stanisława Dobrzycki++ Genowefę, Stanisława Kubisz.

11.15 Za dusze ++ teściową Różę Popczyk w rocznicę śmierci, teścia Józefa Popczyk, męża Jana Popczyk, za ++ z pokrewieństwa, za+ Bożenę Rosół i dusze opuszczone.

Kolekta : na potrzeby parafii.