Od 08.VIII.2021 do 15.VIII.2021 r.

08.VIII 19 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za parafian

11.15 Za+ Józefa Staroń w IX r. śmierci

Kolekta : na potrzeby parafii

09.VIII PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA( EDYTY STEIN), DZ. I MĘCZ. patronki Europy

17.00 Za+ Karola Hirszmajer, rodziców Krystynę i Hugona Hirszmajer, dziadków Agnieszkę i Franciszka Kucia.

10.VIII WTOREK ŚWIĘTO ŚW.WAWRZYŃCA, DIAK. I MĘCZ.

8.00 Za+ mamę Teresę Zielińską

11.VIII ŚRODA Wspomnienie św. Klary, dz.

8.00 Za++ Gertrudę, Mikołaja, Teofila Krupanek++ Pelagię, Feliksa Kołodziej, za++ z pokrewieństwa Krupanek, Wicik, Kołodziej, Cogiel.

12.VIII CZWARTEK Dzień powszedni

18.00 Za+ Helmuta Leboch w 30-ty dzień po śmierci.

13.VIII PIĄTEK Dzień powszedni

18.00 W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej i ich rodzin

TRIDUUM MARYJNE

14.VIII SOBOTA Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prez. i męcz.

18.00 Za++ Klarę i Tomasza Macha, córki Irenę i Wiktorię, syna Antoniego, zięcia Pawła, synową Joannę. Za++Ludwika, Mariannę Macha, dwie córki+ Walentina Wajda Za++ Franciszkę, Marię, Władysławę i Karola Wojtyczka. Za++ Marię i Józefa Hering, synów , córkę i synową, rodziców i dziadków. Za++ Weronikę i Korneliusza Mazurek, rodziców++ Józefę i Władysława Lech, syna i Córkę++ Joannę i Andrzeja Ryba.

TRIDUUM MARYJNE

15.VIII NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY – ODPUST PARAFIALNY

7.30 W intencji rodzin naszej parafii

11.15 UROCZYSTA SUMA ODPUSTOWA