Od 07.V.2020 do 14.VI.2020 r.

07.VI NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7.30 Za+ taty Maksymiliana Mój w 100-tną rocznicę urodzin, za+ mamę Reginę i brata Piotra++ Anielę, Bazylego, Antoniego Koza, rodziców z obu stron i rodzeństwo.

11.15 Msza św. w intencji wszystkich dzieci naszej parafii z okazji Dnia Dziecka i zakończenia roku szkolnego.

Kolekta : Wydział Teologiczny WŚSD.

08.VI PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Jadwigi, królowej

17.00 Za+ Ritę von Schwarzenhorn, jej siostrę Joannę, brata Rudolfa, szwagra Antoniego oraz za++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

09.VI WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za+ Alojzego Białas od sąsiadów i znajomych.

10.VI ŚRODA D Dzień powszedni

8.00 Za+ Alojzego Białas w 30-ty dzień po śmierci.

11.VI CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

7.30 Za parafian.

11.15 Za++ Zofię, Jana, Stanisławę, Czesława Ganszczyk.

12.VI PIĄTEK Wspomnienie Błogosławionych męczenników Józefa Czempiela, Emila Szramka, prezb. i Tow.

17.00 Za+ Zofię Śmigielską, Msza św. ofiarowana od znajomych.

13.VI SOBOTA Wspomnienie św. Antoniego z Padwy

7.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą do MB Fatimskiej

8.00 W intencji czcicieli MB Fatimskiej i ich rodzin.

14.VI   - 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ Pawła Wicik, rodziców, Różę i Jana Wicik; Helenę i Feliksa Kuchta; Gerarda, Helenę Antoniego Kuchta, za dusze opuszczone.

11.15 Do Boskiej Opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Natalii Popczyk z okazji 60-tych urodzin oraz opiekę Bożą dla córki z rodziną. TD

Kolekta : na potrzeby parafii.