Od 07.II.2021 do 14.II.2021 r.

 

 

 

07.II   -  5 NIEDZIELA ZWYKŁA  

7.30 Za dusze++ Bertę, Wiktora Kucia, córki Martę i Jadwigę, Jana Pabich, Wincentego Hermasz, Wiktorię, Joannę, Antoniego Szołtysik, Rozalię Gawron, Adama Gosek, ojca Józefa i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za+ Adelajdę Gawron w 30-ty dzień po śmierci.

 

Kolekta : na potrzeby archidiecezji.

 

08.II PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni 

17.00 Za++ Jerzego, Teodora, Andrzeja, Marię Pogorzałek; Agnieszkę, Helenę, Mikołaja, Korfanty; Mikołaja Michalski; Krystynę Majnusz; Annę, Maksymiliana, Konrada Heppner; Cecylię, Wacława Kępiński oraz dusze opuszczone.

 

09. II WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za++ Weronikę, Antoniego Gajdzik, za++ Wiktorię, Andrzeja Kołodziej i dusze opuszczone.

 

10.II ŚRODA Wspomnienie św. Scholastyki, dz. 

8.00 Za++ Różę Putowską od sąsiadów i znajomych.

 

11.II CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za mamę Matyldę Morawiec w kolejną rocznicę śmierci, jej męża Romana. Wincentego Keler jego rodziców Ignacego i Waleskę z prośba o radość nieba.

 

12.II PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Annę Rurańską w 7-mą rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Maksymiliana Wicik, Teściów Juliannę i Pawła Rurański, za wszystkich++ z pokrewieństwa oraz dusze opuszczone.

 

13.II SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Teresę, Feliksa, Stanisława Mościński; Urszulę, Konrada Malcherczyk; Emilię, Józefa Promny; Małgorzatę, Józefa Pudełko; Stanisławę, Romana Winiarski 

oraz za++ z rodzin Mościński, Korfanty, Pudełko, Wicik.

 

14.II   -  6 NIEDZIELA ZWYKŁA  

7.30 Do bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za doznane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kazimierza Białas z okazji urodzin oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. TD

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha św. dla Małgosi z okazji urodzin oraz dla całej rodziny.


Kolekta : na potrzeby parafii.

Script logo