Od 06.XI.2020 do 13.XII.2020 r.

06.XII   -  2 NIEDZIELA ADWENTU

7.30  Joannę i Antoniego Macha, ich rodziców i rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa oraz dusze opuszczone.

11.15 Za parafian.

Kolekta : na potrzeby parafii.

07.XII PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Ambrożego bpa i dK

17.00 Za++ zalecanych.

08.XII WTOREK Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

8.00 Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla Maksymiliana Gajdzik z okazji urodzin.

09.XII ŚRODA Dzień powszedni

17.00 Za++ rodziców Annę, Tomasza Błaszczyk, syna Andrzeja; Martę, Wiktora Widera; Adama Poczęty i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.XII CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ rodziców Jana i Małgorzatę Chmiel++ z rodziny ++ dobrodziejów, przyjaciół i znajomych.

11.XII PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Eugeniusza, Władysławę Łobodzińskich; Wincentego Keler rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.XII SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za+ Krzysztofa Stalmach w II -gą rocznicę śmierci, ojca Mariana, Henryka Stalmach; Małgorzatę i Franciszka Sznurpfeil i dusze opuszczone.

13.XII   -  3 NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE

7.30  Za+ Konrada Malcherczyk, żonę Urszulę++ rodziców Wiktorię i Michała, brata Pawła, szwagrów Antoniego i Ernesta+ Dominika Gałuszka.

11.15 Za parafian.

Kolekta : na potrzeby parafii.