Od 06.VI.2021 do 13.VI.2021r.

06.VI  10 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. i zdrowie dla Julii z okazji urodzin oraz Bożą opiekę dla całej rodziny.

11.15 W intencji Igi Poczęty przystępującej do I-szej Komunii św.  Jej rodziców, dziadków i rodziców chrzestnych.

Kolekta : na potrzeby Wydziału Teologicznego UŚ

07.VI PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Małgorzatę, Józefa Pudełko ich rodziców oraz Ryszarda Czupryna, Jego rodziców i teściów.

08. VI  WTOREK Wspomnienie św. Jadwigi, królowej

8.00 Za+ Teofila Krupanek od sąsiadów i znajomych.

09.VI ŚRODA Dzień powszedni

8.00  Za+ Janinę Rudyk od sąsiadów i znajomych.

10.VI CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za parafian.

11.VI PIĄTEK Uroczystość Najświętszego  Serca Pana Jezusa

17.00 Za+ Janinę Rudyk w 30-ty dzień po śmierci za+ Mariana Seget w 15-tą rocznicę śmierci.

12.VI SOBOTA Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

8.00 Za+ Alojzego Korfanty ofiarowana od sąsiadów i znajomych

13.00 Do Bożej opatrzności i Matki Bożej Wniebowziętej  z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Czesławy z okazji urodzin, Władysławy i Antoniego z okazji imienin. TD

13.VI  11 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za++ Pawła Wicik rodziców Różę i Jana Wicik++ Helenę, Feliksa Kuchta++ Gerarda, Helenę, Antoniego Kuchta za dusze opuszczone.

11.15 W intencji czcicieli MB Fatimskiej i ich rodzin.

15.00 Nabożeństwo Fatimskie.

Kolekta : na potrzeby naszej parafii.