Od 06.IX.2020 do 13.IX.2020 r.

06.IX   -  23 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski i dar kapłaństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w kapłańskiej posłudze w intencji ks. prob. Edwarda Chmiela z okazji urodzin. Msza św. ofiarowana od służby liturgicznej.

11.15 Msza św. w intencji dzieci i młodzieży oraz nauczycieli, katechetów i wychowawców z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego.

12.45 Uroczysta Msza św. w intencji dzieci przystępujących do I-szej Komunii św.

Kolekta : na potrzeby archidiecezji.

07.IX PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za parafian.

08.IX WTOREK Święto narodzenia NMP

17.00 Dziękczynno błagalna do Miłosierdzia Bożego i Matki Boskiej Wniebowziętej dla Marii Keler z okazji 85-tych urodzin, oraz o zdrowie i dary Ducha św. dla całej rodziny.

09.IX ŚRODA Dzień powszedni

17.00 Za++ Zofię Mielczarek, Zofię Mróz, Msza św. ofiarowana od koleżanek i kolegów klasowych.

10.IX CZWARTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ rodziców Jana i Małgorzatę Chmiel.

11.IX PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Dominika Gałuszka++ Rozalię, Franciszka Gałuszka+ Ernesta Bubała, dusze w czyśćcu cierpiące.

12.IX SOBOTA Uroczystość NMP Piekarskiej głównej patronki archidiecezji

8.00 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej i św. Antoniego z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha św. dla Magdaleny i Michała Cabon z okazji 5-tej rocznicy ślubu oraz opiekę Anioła Stróża dla ich córeczek Matyldy i Malwinki.

13.IX   -  24 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30  W intencji czcicieli MB Fatimskiej i ich rodzin.

11.15 Dziękczynno - błagalna w intencji ks. proboszcza Edwarda Chmiela z okazji urodzin i 30-tą rocznicę święceń kapłańskich.

15.00 Nabożeństwo Fatimskie.

Kolekta : na potrzeby archidiecezji.