Od 03.V.2020 do 10.V.2020 r.

03.V 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

7.30 Za++ Zofię, Franciszka Wicik, rodziców z obu stron+ Ernesta Bubała+ Dominika Gałuszka+ Antoniego Gawron++ Pawła, Konrada Urszulę Malcherczyk i dusze opuszczone.

11.15 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

Kolekta: na potrzeby parafii

04.V PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Floriana męcz. patrona archidiecezji

17.00 Za dusze++ Józefę i Cezarego Józiak ich dzieci i rodziców++ Genowefę i Ernesta Molka++ Floriana i Franciszkę Wilczok ich rodziców i rodzeństwo++ Ilonę i Stanisława Woźnicki+ Janusza Jasak oraz dusze opuszczone.

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

05.V WTOREK Dzień powszedni

7.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.00 Za+ Zofię Śmigielską jej męża Stanisława, za dziadków i za++ z rodziny Śmigielski i Musialik.

06.V ŚRODA ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA

17.00 Za+ Mirosławę Noczyńską++ Eleonorę, Brunona, Henryka, Marię Michna i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

07.V CZWARTEK Dzień powszedni

7.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

08.V PIĄTEK UROCZYSTOŚC ŚW. STANISŁAWA bpa i męcz. gł. Patrona Polski

17.00 Za+ rodziców Jadwigę, Jana Krzyk w 10-tą rocznicę śmierci++ dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące.

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z Litanią Loretańską.

09.V SOBOTA Dzień powszedni

7.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8.00 Za++ Wiktorię, Andrzeja Kołodziej++ Weronikę, Antoniego Gajdzik++ Franciszkę, Wincentego, Jana, Franciszka, Różę Termin.

10.V 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 Za+ mamę Aleksandrę Suszek w 10-tą rocznicę śmierci, męża Mieczysława, syna Stanisława, za++ Julię, Romana Białas, synów Jerzego i Ignacego, córkę Anielę Jakubek, męża Lucjana oraz dusze opuszczone.

11.15 Za parafian

Kolekta: na potrzeby parafii.