Od 03.I.2021 do 10.I.2021 r.

03.I   -  NIEDZIELA   - II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.30 Za++męża, ojca i dziadka Mariana Izydorczyk w rocznicę śmierci, jego rodziców Marię i Edwarda, teściów Gertrudę i Józefa Nitka oraz ++ z pokrewieństwa.

11.15 Msza dziękczynna za 30 lat małżeństwa Piotra i Wandy Bujoczek z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.

Kolekta : na potrzeby parafii.

04.I PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Różę Putowską w 30-ty dzień po śmierci.

05. I WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za parafian.

6.I ŚRODA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

7.30 Za parafian.

11.15 Za+ mamę Marię Szczepanek w rocznicę śmierci, męża Stanisława, Syna Tadeusza++Anielę i Lucjana Jakubek. Za++ z rodziny Jakubek, Białas i dusze opuszczone.

Kolekta : przeznaczona na misje.

7.I CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

08.I PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Ernesta, Wincentego Agnieszkę, Zofię Bubała; Dominika Gałuszka; Alfonsa, Wiktorię Nitka; Michała, Wiktorię, Pawła, Urszulę, Konrada Malcherczyk; Zofię, Franciszka Wicik; Antoniego Gawron; Elżbietę, Jana Kuchta i dusze w czyśćcu cierpiące.

09.I SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Mikołaja, Agnieszkę, Helenę Korfanty; Mikołaja Michalski; Teodora, Jerzego, Andrzeja, Marię Pogorzeałek; Krystynę Majnusz; Annę, Maksymiliana, Konrada Heppner; Cecylię, Wacława Kępiński oraz dusze opuszczone.

10.I   -  NIEDZIELA   ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

7.30 Za+ mamę Julię Białas w 21-wszą rocznicę śmierci, męża Romana, trzech synów Jerzego, Ignacego i Alojzego, jego żonę Urszulę Białas, ich syna Adama. Za+ córkę Anielę Jakubek, męża Lucjana za++ Aleksandrę, Mieczysława Suszek syna Stanisława oraz za dusze opuszczone.

11.15 Za parafian.

Kolekta : na potrzeby parafii.