Od 03 IX 2023 do 10 IX 2023 r.

03.09 22 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Msza św. dziękczynna – Żniwna- Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za tegoroczne plony.

11.15 W intencji dzieci i młodzieży, nauczycieli, wychowawców  oraz katechetów

z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i katechetycznego.

Kolekta: na potrzeby parafii.

04.09 PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za ++ Franciszka, Rozalię, Dominika Gałuszka, Edmunda, Florentynę Rotkegiel, Jadwigę, Ernesta Bubała, dusze w czyśćcu cierpiące.

05.09 WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za++ rodziców Brygidę i Romana Wicik, Małgorzatę i Emanuela Nieradzik, siostrzenicę Annę, ++ z pokrewieństwa: Wicik, Wójcik, Nieradzik, Winkowski, Tomala, Wodok oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

06.09 ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za ++Teresę Wnorowską w pierwszą rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców

i rodzeństwo z obu stron.

07.09 CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Do Jezusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

08.09 PIĄTEK ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

13.00 Do Opatrzności Bożej, za wstawiennictwem Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w intencji Teresy

i Antoniego Musialik z okazji 50 rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

17.00 Za + Marię, Wincentego Keler, Władysławę, Eugeniusza Łobodziński ich rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.

09.09 SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za + syna Mariusza Hojczyk w 5 rocznicę śmierci, jego ojca Andrzeja oraz

++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.09 23 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za ++ Joannę i Antoniego Macha ich rodziców i rodzeństwo oraz

++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 W intencji Seweryna Tomasza Rychlewskiego z okazji przyjęcia łaski chrztu św. oraz jego rodziców, chrzestnych i siostry Amelii o dar błogosławieństwa Bożego i łaskę zdrowia.

Kolekta: na Wydział Teologiczny UŚ.