Od 02.II.2020 do 09.II.2020

02.II NIEDZIELA ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

7.30 Do Bożej opatrzności za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z prośbą o światło Ducha św. oraz potrzebne łaski dla wszystkich czytelników i prowadzących nasz „Informator Parafialny” z okazji XX - lecia działalności.

11.15 Za parafian

Kolekta przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

03.II PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za++ rodziców Hildegardę, Mikołaja Keller++ Anielę, Edmunda Folek ich rodziców i rodzeństwo. Za ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

04.II WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za++ Weronikę, Antoniego Gajdzik++ Wiktorię, Andrzeja Kołodziej+ Jana Termin++ Katarzynę, Antoniego, Feliksa Fryc+ Antoniego Gajdzik.

05.II ŚRODA Wspomnienie św. Agaty, dz. i męcz.

8.00 Za+ Bertę Kucia w 25-tą rocznicę śmierci, męża Wiktora, córki Martę i Jadwigę+ Jana Pabich+ Wincentego Hermasz++ Wiktorię, Joannę, Antoniego Szołtysik+ Rozalię Gawron+ Adama Gosek, ojca Józefa oraz dusze w czyśćcu cierpiące i dusze opuszczone.

06.II CZWARTEK Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz. I-szy czwartek miesiąca

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

07.II PIĄTEK Dzień powszedni I -szy piątek miesiąca

17.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin

08.II SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Jerzego, Teodora, Andrzeja, Marię Pogorzałek++ Agnieszkę, Helenę, Mikołaja Korfanty+ Mikołaja Michalskiego+ Krystynę Majnusz+ Annę, Maksymiliana, Konrada Heppner++ Cecylię Wacława Kępiński oraz dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące.

09.II 5 NIEDZIELA zwykła

7.30 Za+ męża Władysława Pietrzyk w I-szą rocznicę śmierci.

11.15 Za+ mamę Teresą Miszczyszyn w rocznicę śmierci, męża Kazimierza, siostrę Krystynę Folga. Za++ dziadków Agnieszkę, Józefa Bartos+ Elżbietę, Michała Molka oraz dusze opuszczone.

Kolekta przeznaczona na potrzeby archidiecezji.