Od 01.III.2020 do 08.III.2020 r.

01.III NIEDZIELA  - 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 Za+ Annę Fryc, męża Pawła, synów Rajmunda i Ryszarda+ Almę Fryc, rodziców Emilię, Józefa Kucia++ Marię, Stefana Dudek oraz córkę Teresę z mężem.

11.15 Za+ Elżbietę Chrobak w I-szą rocznicę śmierci++ męża Eryka i syna Andrzeja.

14.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

15.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

Kolekta jałmużna postna.

02.III PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00  Za+ Zofię Lewandowską w 10-tą rocznicę śmierci, męża Wincentego, rodziców Jadwigę, Floriana Krzymiński++ Wiktorię, Jadwigę Krzymiński++ Annę, Wiktora Łysy i dusze opuszczone.

03.III WTOREK  Dzień powszedni

8.00 Do miłosierdzia Bożego za++ rodziców Alojza, Mariannę Krupanek, syna Romana, synową Urszulę ++ Annę, Wincentego Krupanek++ Katarzynę, Wiktora Wicik ++ Anastazję, Edwarda Osada i dusze w czyśćcu cierpiące.

04.III ŚRODA Święto św. Kazimierza, królewicza

8.00 Za+ ojca Józefa Nitka w kolejną rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, za ich rodziców i rodzeństwo z obu stron, zięciów Gerarda Świerk, Mariana Izydorczyk oraz dusze z rodzin Nitka, Musialik i dusze opuszczone.

05.III CZWARTEK Dzień powszedni – I -szy czwartek miesiąca

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

06.III PIĄTEK Dzień powszedni – I-szy piątek miesiąca

17.00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

17.30 Droga krzyżowa

07.III SOBOTA Dzień powszedni – I-sza sobota miesiąca

7.15 Nabożeństwo do Niepokalanego serca Najświętszej Maryi Panny

8.00 Za++ Bronisławę, Franciszka, Ludwika, Alojzego Białas+ Rudolfa Szlęzak++ Gertrudę, Serafina Fryc++ Zofię, Maksymiliana Wicik+ Annę Rurańską+ Małgorzatę Polok oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

08.III NIEDZIELA  - 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 Do Bożej opatrzności przez wstawiennictwo M.B Wniebowziętej  z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jacka z okazji urodzin oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny.

11.15 W intencji wszystkich Pań z naszej parafii z okazji Dnia Kobiet.

14.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.

15.00 Gorzkie żale.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.