Od 01 I 2023 do 08 I 2023 r.

01.01  Niedziela UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

7.30 Za parafian.

11.15 Za++ parafian, a szczególnie za dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła.

Kolekta: na WŚSD w Katowicach.

02.01. Poniedziałek św. Bazylego Wlk. i Grzegorza z Nazjanzu

8.00 O radość życia wiecznego dla męża, ojca, dziadka Mariana Izydorczyk w rocznicę śmierci, jego rodziców Marię, Edwarda, teściów Gertrudę, Józefa Nitka, za++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

03.01. Wtorek Dzień powszedni

8.00 Za + Andrzeja Wostal w I-szą rocznicę śmierci.

04.01 Środa Dzień powszedni

8.00 Za + Martę Krawczyk od sąsiadów i znajomych.

05.01 Czwartek Dzień powszedni

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

06.01 Piątek UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

7.30 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. czcicieli i ich rodzin.

11.15 Za++ Marię i Stanisława Szczepanek, syna Tadeusza, Anielę i Lucjana Jakubek, za++ z rodzin Jakubek, Białas.

Kolekta: na potrzeby misji.

07.01 Sobota Dzień powszedni

7.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

8.00 W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu NMP, za członków Żywego Różańca naszej parafii.

08.01  Niedziela ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

7.30  Za++ rodziców Julię, Romana Białas, córkę Anielę Jakubek, męża Lucjana, za++ synów Jerzego, Ignacego, Alojzego Białas, synową Urszulę, wnuka Adama, za ++ Aleksandrę, Mieczysława Suszek, syna Stanisława, synową Jolantę oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.