OGŁOSZENIA 5.I.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest drugą niedzielą po Narodzeniu Pańskim.

2. Jutro w poniedziałek 06.I obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, wspominające objawienia słowa wcielonego całemu światu.

3. W poniedziałek również obchodzimy Dies Episcopi – modlimy się za naszego ks. arcybiskupa Wiktora oraz za biskupów pomocniczych Marka i Adama, którzy obchodzą rocznicę sakry biskupiej. Zapraszamy wiernych na Orszak Trzech Króli. Jest to również Misyjny Dzień Dziecka.

4. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
      Kolekta jutrzejsza jest przeznaczona na misje.
      Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, a po Mszach św.
      odbędzie się zbiórka na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina – Rodzinie.
      Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

5. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego   Gościa i Gazetki Parafialnej.

6. We wtorek 31.XII zakończyliśmy rok 2019 dlatego chcielibyśmy przedstawić i podsumować ubiegłoroczną statystykę parafialną:

STATYSTYKA PARAFIALNA 2019 2018
Sakrament Chrztu św.                             23            13 - dzieci
Sakrament Bierzmowania                      10            20 - osób
Do I Komunii św. przystąpiło 10 24 - dzieci
Sakrament Małżeństwa przyjęły   1            3 - pary
Sakrament Chorych przyjęły                 59           3 - osoby
Odwiedziny chorych z Komunią św.    93 165 - osób
Pogrzeby 14           14 - osób
Komunii świętych rozdano               16654 16715

Serdeczne Bóg zapłać za zaangażowanie w sprawy kościelne i parafialne:
- służbie kościelnej i liturgicznej – Pani organistce, Panu kościelnemu, nadzwyczajnemu szafarzowi Komunii św., lektorom, ministrantom
- redakcji Gazetki Parafialnej, obsłudze strony internetowej.
- Paniom za pomoc w myciu i sprzątaniu kościoła. Panom za prace porządkowe wokół kościoła, Bóg zapłać za troskę o wystrój kościoła.
- Bóg zapłać za wykonane prace remontowe krzyża obok kościoła, prace przy odnowieniu kaplicy M.B Fatimskiej, ocieplenie strychu na probostwie.
- Bóg zapłać za prowadzenie nabożeństw, modlitw.
- Bóg zapłać za modlitwę Róży Żywego Różańca.

Z mojej strony bardzo dziękuję za wszystkie dowody życzliwości i przepraszam za to co było niewłaściwe.