OGŁOSZENIA 30 I 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 4 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym. W środę, 2 lutego, obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. W tym dniu następuje poświęcenie gromnic. Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego.

1. W czwartek wspominamy św. Błażeja, bpa i męczennika. Błogosławieństwo                ku czci św. Błażeja będzie udzielane także w środę 2.II po mszy św. o godz. 17.00

1. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszam w sobotę 5.II o godz. 7.15 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji, a kolekta z 2.II zostanie przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. W środę 02.II o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. wraz z rodzicami.

1. We wtorek 1.II o godz. 17.30 zapraszam na spotkanie uczniów kl.VIII na spotkanie. Przynosimy ze sobą indeksy.

1. W piątek 4.II odwiedziny chorych i starszych parafian, początek odwiedzin od godz. 8.00. Starszych i chorych parafian prosimy zgłaszać w zakrystii.

1. W piątek o godz. 16.30 zapraszam dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

1. W sobotę 5.II bardzo proszę Panie o pomoc w myciu kościoła o godz. 9.00

1.  Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - Wspomnienie św. Jana Bosko, prezb.

• środa - ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

• czwartek - wspom. dow. św. Błażeja, bpa i męcz., wspom. dow. św. Oskara, bpa

• sobota - Wspomnienie św. Agaty, dz. i męcz.

• niedziela - 5 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Wszystkim parafianom życzymy spokojnej niedzieli

oraz błogosławionego tygodnia +