OGŁOSZENIA 29 V 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś także mężczyźni i młodzieńcy gromadzą się na Piekarskim Wzgórzu. Towarzyszmy im naszą modlitwą w tej pielgrzymce do Matki Bożej Piekarskiej.

1. W nadchodzącym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy w sobotę 4.VI o godz. 7.15 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

1. W sobotę 4.VI w parafii Ducha Świętego w Bytkowie odbędzie się wieczorne czuwanie modlitewne przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczęcie Mszą św. O godz. 18.00, zakończenie o godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy

1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, kolekta przyszłej niedzieli  jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - Wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezb. i męcz.

• wtorek - ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP

• środa - Wspomnienie św. Justyna, męcz.

• czwartek - wspom. dow. świętych męcz. Marcelina i Piotra

• piątek - Wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Tow.

• niedziela - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Parafianom życzymy dobrej niedzieli, oraz spokojnego

i  błogosławionego tygodnia +