OGŁOSZENIA 26.I.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 3 tydzień zwykły w liturgii Kościoła.

1. W przyszłą niedzielę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. W tym dniu nastąpi poświęcenie gromnic, a podczas Mszy św. o godz. 11.15 poświęcimy świece dzieci przystępujących do I-szej Komunii św.

1. W  nadchodzącym tygodniu przypada I-sza sobota miesiąca zapraszamy o  7.15 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

1. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 11.15 nastąpi poświęcenie różańców 2 Róży Różańcowej w naszej parafii. Po Mszy św. zapraszam na krótkie spotkanie do salki.

1. We wtorek 28.I o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. wraz z rodzicami.

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a po Mszach św. zbiórka na modernizację okien w naszym kościele, kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. Zakończyliśmy już odwiedziny duszpasterskie.  Składam serdeczne Bóg zapłać za przyjęcie odwiedzin kolędowych. Dziękuję za wspólną modlitwę oraz miłe i rzeczowe rozmowy dotyczące spraw w naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego   Gościa i Gazetki Parafialnej.