OGŁOSZENIA 23.VIII.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 21-tą niedzielą zwykłą w roku liturgicznym.

1. Trwa miesiąc sierpień. Zachęcamy do trzeźwości i abstynencji. Z tyłu kościoła znajduje się Księga Trzeźwości zachęcamy parafian do postanowień abstynenckich i wpisania się do naszej księgi parafialnej.

1. Dzisiejsza kolekta i przyszłej niedzieli  jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedziele po Mszach św. zbiórka na termomodernizację okien w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary także te w formie przelewu bankowego.

1. Bóg zapłać paniom za mycie i dezynfekcję kościoła, oraz panom za prace wykonane przy naszym kościele.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ustania epidemii i w intencji naszej ojczyzny codziennie o godz. 20.30.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.