OGŁOSZENIA 19.VII.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 16 niedzielą zwykłą w okresie liturgicznym.

2. W sobotę 25.VIII przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. W przyszłą niedzielę 26.VIII po Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Tak jak w latach poprzednich będzie można złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy.

3. Dzisiejsza kolekta i kolekta przyszłej niedzieli są przeznaczone na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę także  po Mszach św. zbiórka na termomodernizację okien w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary, także te w formie przelewu bankowego.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ustania epidemii i w intencji naszej ojczyzny codziennie o godz. 20.30.

1.  Bóg zapłać paniom za mycie i dezynfekcję kościoła.

1.  Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.