OGŁOSZENIA 19.IV.2020 r.

1. Dziś w 2 Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu

Również od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

1. W sobotę przypada święto św. Marka, Ewangelisty.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

1. Na stronie internetowej naszej parafii znajduje się list Dyrektora CARITAS Archidiecezji Katowickiej na Niedzielę Miłosierdzia.

1. Zachęcamy parafian do korzystania z TV, radiowych i internetowych transmisji Mszy św. i nabożeństw. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w domach w intencji ofiar epidemii, służb ratunkowych i medycznych oraz o ustanie epidemii. Codziennie o godz. 20.30 Kościół w Polsce modli się w tych intencjach różaniec. O godz. 20.15 dzwony kościelne będą nam przypominały o tej modlitwie. W tym szczególnym czasie bądźmy wspólnotą zgromadzoną na wspólnej modlitwie. Pełny tekst zarządzenia Arcybiskupa Metropolity Katowickiego znajduje się na stronie internetowej parafii.

Niech te trudne chwile łączy nas wspólna modlitwa także przez udział w transmisjach TV, radiowych i poprzez Internet.

1. Nie zmienił się porządek odprawiania Mszy św. w naszym kościele wszystkie zamówione intencje zostaną odprawione w ustalonym terminie.

1. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. Nr konta bankowego znajduje się na stronie internetowej parafii.

1. Wszystkie aktualne rozporządzenia są umieszczone na bieżąco na stronie internetowej naszej parafii.

Na ten czas trudnego doświadczenia niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza nas swoim błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami.