OGŁOSZENIA 19.I.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 2 tydzień zwykły w liturgii Kościoła.

1. W przyszłą niedzielę (IV niedziela stycznia) doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Panewnikach o godz. 14.00.

1. W ostatnią sobotę stycznia odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących do Panewnik. Początek w Bazylice o godz. 12.00.

1. Zawiązała się 2 Róża Żywego Różańca w naszej parafii, patronuje jej święta rodzina w niedzielę 26.I na Mszy św. o godz. 11.15 nastąpi poświęcenie różańców, a po Mszy św. krótkie spotkanie w salce. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się do powstania kolejnej Róży Żywego Różańca w naszej parafii.

1. Parafia Zmartwychwstania Pańskiego zaprasza na spotkanie z siostrą Anastazją, które odbędzie się w dniu 02 lutego o godz. 17.45 Szczegóły spotkania na plakacie.

1. We wtorek 28.I o godz. 18.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. wraz z rodzicami.

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Przeznaczona jest na funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych zaangażowanych w apostolstwo słowa. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a po mszach św. zbiórka na modernizację okien w naszym kościele. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd w góry w środę 22.I. Zgłoszenia w dniu dzisiejszym po Mszy św. w zakrystii.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego   Gościa i Gazetki Parafialnej.