OGŁOSZENIA 19 VI 2022 r.

19.VI  12 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za++ zalecanych.

11.15  Za parafian.

Kolekta : na potrzeby parafii.

20.VI PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Antoniego z Padwy prezb. i dK

17.00 Za++ Hildegardę, Albina Gajdzik ich rodziców i rodzeństwo, Andrzeja Kołodziej, rodziców Helenę, Maksymiliana. Za++ z rodzin Gajdzik, Kołodziej, Wieczorek.

21.VI  WTOREK Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak.

8.00 Za+ Eugeniusza Popczyk w 1-szą rocznicę śmierci, jego rodziców Różę i Józefa oraz brata Jana i dusze opuszczone.

22.VI ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za+ Adama Gosek, Ojca Józefa++ Bertę Wiktora Kucia, córki Martę i Jadwigę+ Jana Pabich i dusze opuszczone.

23.VI CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

8.00  Za+ Agnieszkę Koryciorz od sąsiadów i znajomych.

24.VI PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

17.00 Dziękczynno – Błagalna przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Jacka z okazji rocznicy ślubu oraz z prośbą o opiekę Bożą dla cełej rodziny.

25.VI  SOBOTA Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

8.00 Za++ Franciszka, Bronisławę, Ludwika, Alojzego i Henryka Białas+ Rudolfa Szlęzak++ Gertrudę i Serafina Fryc++ Zofię i Maksymiliana Wicik+ Annę Rurańską i Małgorzatę Polok. Za ++ z pokrewieństwa Białas i Korpok.

26.VI  13 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za++ Pawła Fryc w kolejną rocznicę śmierci i urodzin, żonę Annę Fryc, synów Rajmunda i Ryszarda , Almę Fryc, Stefanię Fryc, rodziców Emilię, Józefa Kucia++ Marię, Stefana Dudek, córkę Teresę z mężem. Za++ Marię, Jana Rokita oraz dusze opuszczone.

11.15  I INTENCJA - Msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego.

II INTENCJA – Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski od uczestników pielgrzymki do Medjugorie.

Kolekta : na Stolicę Apostolską - Świętopietrze.