OGŁOSZENIA 17.XI.2019 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 33 tydzień zwykły w liturgii kościoła.

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, a po mszach świętych zbiórka na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina – Rodzinie. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji. Przeznaczona będzie na funkcjonowanie archiwum i muzeum archidiecezjalnego. Po Mszy św. zbiórka na termomodernizację okien w naszym kościele. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. Jest propozycja aby utworzyć w naszej parafii Różę Żywego Różańca. Róża Różańcowa tworzy 20 osób, każda z nich zobowiązuje się codziennie do odmawiania 1 tajemnicy ( 1 dziesiątki ) różańcowej. W ten sposób cała Róża Różańcowa codziennie odmawia cały różaniec. Zapraszam chętnych po Mszy św. do zakrystii. Więcej szczegółów w Gazetce Parafialnej.

1. Bóg zapłać panom za wykonane prace na probostwie.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego   Gościa i Gazetki Parafialnej.