OGŁOSZENIA 17 VII 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 16 niedzielą zwykłą w liturgii Kościoła.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić II Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, ustanowiony przez papieża Franciszka.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na remont krypty katedry. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach przed mszą św.:

Wtorek 7.30 - adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem do św. Antoniego

Środa - nowenna do Ducha św.

Piątek - koronka do Bożego Miłosierdzia

Sobota - różaniec

Niedziela – godzinki o niepokalanym poczęciu Najświętszej Maryi Panny

1. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - wspom. dow. św. Szymona z Lipnicy, prezb.

• środa - wspom. dow. bł. Czesława, prezb.

• czwartek - wspom. dow. św. Apolinarego, bpa i męcz., wspom. dow. św. Wawrzyńca z Brindisi, prezb. i dK

• piątek - ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

• sobota - ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY, ZAK., patronki Europy

• niedziela - 17 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdeczne Bóg zapłać Panom za prace wykonane przy remoncie w wejściu głównym do naszego kościoła.

1. W sobotę 23.VII o godz. 9.00 bardzo proszę Panie o pomoc w myciu i dezynfekcję naszego kościoła.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Parafianom życzymy spokojnej niedzieli, miłych spotkań w gronie rodzinnym oraz dobrego i błogosławionego tygodnia+