OGŁOSZENIA 16 I 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 2 niedzielą zwykłą. Od wtorku rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. Przyszła niedziela to 3 niedziela zwykła obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego.

1. Zachęcamy parafian do udziału w nabożeństwach przez mszą św.:

• - wtorek  -Adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem do św. Antoniego

• - środa – Nowenna do Ducha św.

• - piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia

• - sobota - Różaniec św.

• - niedziela – godzinki o niepokalanym poczęciu NMP

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Serdecznie zapraszam wszystkie babcie i dziadków naszej parafii w piątek 21.I na mszę św. z okazji Dnia Babci i Dziadka.

1.  Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - Wspomnienie św. Antoniego, opata

• środa - Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa

• czwartek - wspom. dow. św. Fabiana, pap. i męcz., wspom. dow. św. Sebastiana, męcz.

• piątek - Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.

• sobota - wspom. dow. św. Wincentego, diak. i męcz., wspom. dow. św. Wincentego Pallottiego, prezb.

• niedziela - 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Parafianom życzymy spokojnej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień +