OGŁOSZENIA 15.XI.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 33-tą niedzielą zwykłą w roku liturgicznym. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących.

1. Przez cały miesiąc listopad można uzyskać odpust zupełny za dusze zmarłych pod zwykłymi warunkami. Za ++ zalecanych w naszym kościele różaniec w każdy poniedziałek i sobotę do 28.XI włącznie. Zalecki za ++ można składać w zakrystii.

1. Zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi i bezpieczeństwa w naszym kościele jednorazowo podczas Mszy św. i nabożeństw może uczestniczyć 36 osób. Zachęcamy do udziału we Mszach św. w ciągu tygodnia.

1. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzili uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

1. Zachęcamy do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową w intencji ustania pandemii oraz o pokój społeczny w naszej Ojczyźnie codziennie o godz. 20.30.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a po Mszach św. zbiórka na Fundację Papieską Pomocy Kościołowi w Potrzebie. Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji – na funkcjonowanie archiwum i muzeum archidiecezjalnego. Bóg zapłać za złożone ofiary także te w formie przelewu bankowego.

1. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2021.

1. Serdecznie Bóg zapłać paniom za mycie i dezynfekcję kościoła oraz panom za wszystkie prace wykonane przy naszym kościele.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.