OGŁOSZENIA 13.IX.2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest 24-tą niedzielą zwykłą w roku liturgicznym.

1. Dzisiaj przypada Dzień Fatimski o godz. 15.00 Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszam do udziału.

1. W najbliższy piątek 18.IX przypada uroczystość św. Stanisława Kostki patrona młodzieży. Zapraszamy uczniów kl. VI,VII,VIII szkoły podstawowej oraz uczniów kl. I szkoły ponadpodstawowej o godz. 16.30 do Spowiedzi św. o godz. 17.00 Msza św. a po Mszy św. spotkanie kl. I szkoły ponadpodstawowej przed sakramentem bierzmowania.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na Wydział Teologiczny. Dziś także po Mszach św. zbiórka na pomoc dla Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina – Rodzinie. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i wszystkie złożone ofiary także te w formie przelewu bankowego.

1. Serdeczne Bóg zapłać panom za prace wykonane przy naszym kościele.

1. Składam serdeczne Bóg zapłać za pamięć, modlitwy, życzenia oraz wszelkie dowody życzliwości, które otrzymałem z okazji moich urodzin oraz XXX rocznicy święceń kapłańskich.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.