OGŁOSZENIA 12 III 2023 r.

1. Dzisiejsza  niedziela jest III niedzielą Wielkiego Postu.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 02.04-04.04.2023r.

1. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych tj. Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym. Zalecki za zmarłych przy Drodze Krzyżowej można składać w zakrystii. Zachęcamy do udziału w Adoracji Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. niedziela 14.00-15.00, poniedziałek 16.30-17.00, piątek 16.30-17.00.

1. W poniedziałek, 13 marca, obchodzimy 10. rocznicę wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

1. Jutro, tj. 13.03.2023r. Serdecznie zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską na spotkanie o godz. 18.00.

1. Można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Z tyłu naszego kościoła jest umieszczona skarbonka.

1. W zakrystii są do nabycia Paschaliki Wielkanocne Caritas małe w cenie 9 zł, duże 16 zł.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Gazetki Parafialnej.

1. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

1. Wspólnota RAFAEL pragnie zaprosić na rekolekcje „Nowe Życie”, które odbędą się w dniach 24-26.03 br., w par. Krzyża Świętego w Siemianowicach Śl. Zapisy oraz więcej informacji na stronie internetowej : www.werafael.pl

+ Wszystkim parafianom życzymy aby ten czas Wielkiego Postu

był czasem umocnienia wewnętrznego i otwarciem się na Boże Miłosierdzie +

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Piotr Bubała, kawaler, Siemianowice Śl.

Sylwia Sakowska, panna, Siemianowice Śl.