OGŁOSZENIA 10.XI.2019 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 32 tydzień zwykły w liturgii kościoła.

1. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętajmy w modlitwach o braciach i siostrach prześladowanych za wiarę.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii a po Mszach św. zbiórka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na potrzeby parafii, a po Mszach św. zbiórka przeznaczona na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina – Rodzinie. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

1. W piątek 15.XI zapraszam uczniów kl.VI, VII i VII szkoły podstawowej o godz.16.30 do skorzystania ze spowiedzi św., a o godz. 17.00 Msza św. o godz. 17.30 spotkanie formacyjne uczniów kl. VIII.

1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego   Gościa i Gazetki Parafialnej.