OGŁOSZENIA 05 III 2023 r.

1. Dzisiejsza  niedziela jest II niedzielą Wielkiego Postu.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest kolektą specjalną przeznaczoną na opłacenie rachunku za prąd i gaz w naszym kościele, natomiast przed kościołem zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Zachęcamy wiernych do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu tj. Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym. Zalecki za zmarłych przy Drodze Krzyżowej można składać w zakrystii. Zachęcamy do udziału w Adoracji Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. niedziela 14.00-15.00, poniedziałek 16.30-17.00, piątek 16.30-17.00.

1. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 02.04-04.04.2023r.

1. W poniedziałek 13.03.2023r. Zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską na spotkanie o godz. 18.00.

1. Można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Z tyłu kościoła jest umieszczona skarbonka.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa  i Gazetki Parafialnej.

1. Dzieci prosimy o odbiór obrazków niedzielnych w zakrystii.

1. Wspólnota RAFAEL pragnie zaprosić na rekolekcje „Nowe Życie”, które odbędą się w dniach 24 - 26.03 br., w par. Krzyża Świętego w Siemianowicach Śl. Zapisy oraz więcej informacji na stronie internetowej : www.werafael.pl

+ Niech ten czas Wielkiego Postu będzie dla nas czasem umocnienia wewnętrznego i otwarciem się na Boże Miłosierdzie +

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Piotr Bubała, kawaler, Siemianowice Śl.

Sylwia Sakowska, panna, Siemianowice Śl.